Sultangazi Cebeci Mahallesi HALI VE KOLTUK YIKAMA

Evde yapılan silme veya yıkama işlemlerinde, halı yüzeyinin parlak görünümü yanıltıcı olabilir. Çünkü halı yüzeyindeki kirlerin dibe itilmesiyle geçici ve yanıltıcı bir parlaklık elde edilmiştir. Bununla birlikte halının tam kurutulamaması halı dokularının günden güne zayıflamasına, hatta zaman içinde kopmasına neden olabilir. Ayrıca nemin etkisiyle de, sağlık açısından tehlikeli olan mikroorganizma faaliyetleri için uygun bir zemin hazırlanmış olur.

Halı yıkama evimizin vazgeçilmez temizlik işlemlerinden bir tanesidir. Türk ailelerinin her bahar temizlik yapmaları bir gelenek olduğu gibi, apartmanda yaşamak ve çalışan bayanların çokluğu sebebiyle halı yıkama bir sektör olmuştur. Halılarınızı bilinçsiz halı yıkamacılar tarafından yıkanırsa veya evde uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlığınız hem de halınızın ömrü açısından olumsuz sonuçlar ortaya çıkabilir. Evde yapılan halı yıkama işlemlerinde, halı yüzeyinin parlak görüntüsü yanıltır aslında kirler ve lekeler çıkmamışdır. Halınızın yüzeyindeki kirlerin dibe itilmesiyle geçici ve yanıltıcı parlaklık elde edilmiştir. Bununla birlikte halının tam kurutulmaması halı dokularının her geçen gün zayıflamasına ve zaman içinde kopmasına neden olabilir.

Halı temizliği birçok şekilde yapılmaktadır, evde uygulanan temizlik işlemleri, halı silme, halı toz alma (elektirik süpürgesiyle)halıyı ovarak temizleme gibi. Gülser Sultangazi Cebeci Mahallesi Halı ve Koltuk Yıkama fabrikasında halılarınız tam otomatik halı yıkama makineleriyle, bitkisel bazlı halı yıkama şampuanları kullanılarak, hijyenik bir ortamda tamamen yıkanıp temizlenmektedir. Gülser Sultangazi Cebeci Mahallesi Halı Yıkama fabrikası olarak bilgi birikimimizle ve tecrübeli personelimizle öncü bir halı yıkama firması olma özelliğimizi en iyi şekilde korumaktayız.

Halı Yıkama firmamızda en son teknoloji halı toz alma makinesi, tam otomatik halı yıkama makinesi ve halı sıkma makinesi kullanarak bitkisel ve antibakteriyel halı yıkama şampuanlarıyla halılarınız yıkanmaktadır. Halı kurutma işlemi ise tamamen kapalı ortamda nem alma cihazları kullanılarak kurutukmaktadır. Halılarınızı yıkatirken üstün kalitede bir hizmet almak ve derinlemesine bir temizlik yapılmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz...

Halı ve Koltuk Yıkama Servis Bölgelerimiz